KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7063499

nr 706 3499

Akvarell

signerad, jugend, kvinnoporträtt, 35x22

Utrop:

1.200 kr

Såld:

100 kr

måndag 1 augusti 2011
kl 18:59:41

24/7 22:20:23 1      Vinnande bud

Jugend